Kontakta oss

Lättast kommer du i kontakt med respektive styrelsemedlem via deras e-post:

Ordförande

ordforande@jfkarlstad.se

Vice Ordförande

viceordforande@jfkarlstad.se

Utbildningsansvarig

utbildningsansvarig@jfkarlstad.se

Evenemangsansvarig

saxmastare@jfkarlstad.se

Arbetsmarknadsansvarig 

arbetsmarknadsansvarig@jfkarlstad.se

Idrottsansvarig

idrottsansvarig@jfkarlstad.se

Informationsansvarig

Informationsansvarig@jfkarlstad.se

Sekreterare

sekreterare@jfkarlstad.se

Kassör

kassor@jfkarlstad.se

Styrelseledamot (Emilia)

styrelseledamot1@jfkarlstad.se

Styrelseledamot (William)

Styrelseledamot2@jfkarlstad.se

Styrelseledamot (Jack)

styrelseledamot3@jfkarlstad.se

 

Om du är osäker på vem i styrelsen som kan svara på din fråga så kontakta informationsansvarig så vidarebefordras ditt ärendet till rätt styrelsemedlem.

Du kan även ställa en fråga via hemsidan:

 

Postadress:

Juridiska Föreningen i Karlstad

c/o Karlstads Studentkår, Karlstads Universitet

651 88 Karlstad